כל פתרונות המימון לכל סוגי הרכבים


איך לבחור מכונית משפחתית בטוחה ונוחה

אנחנו חיים בתקופת שפע. כמעט לכל מוצר שאנחנו קונים, יש מגוון אפשרויות, במגוון מחירים ומאפיינים שונים. בגדול – זה טוב, ותמיד עדיף להיות בשפע מאשר בחוסר, אך לשפע הזה יש גם אתגר – איך לבחור? למשל, כשבאים לקנות מכונית משפחתית, ורוצים לשים דגש גם על נוחות, גם על בטיחות, גם על חיסכון, וגם על ביצועים. אז איך בוחרים? הנה מדריך קצר.

 

תחשבו שאתם רוצים לקנות מכונית למשפחה, רכב משפחתי שיהיה עכשיו חלק מהנוף שלכם למשך כמה שנים טובות, ייקח אתכם באמינות ממקום למקום, ישמור עליכם בטוחים. ונניח שעומדות בפניכם שתי אפשרויות – מכונית אחת, יש לה הכל, מכונית משפחתית בטוחה, נוחה, מתקדמת, וסתם בשביל התרגיל, גם זולה. ומהצד השני, הפוך, מכונית משפחתית לא בטיחותית, לא נוחה ובנוסף לכל גם יקרה.

האם הייתה לכם התלבטות במי לבחור? ברור שלא. חבל רק שהחיים לא כאלה פשוטים. כי אף מכונית היא לא הכל מהכל, כלומר יש מכוניות משפחתיות שייתנו למשל את החבילה השלמה מבחינת בטיחות, נוחות, ביצועים, וקידמה, אך זה יתבטא בתג המחיר. ומהצד השני, אין גם "כלום מכלום". אם הייתה חברה שמציעה מכונית כזו, היא כבר מזמן הייתה פושטת את הרגל.

מה יצא? שצריך לבחור... אז  הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מכונית משפחתית בטוחה ונוחה לצרכים שלכם.

 

טיפ ראשון – להבין מה אתם צריכים ממכונית משפחתית

בלי לדעת בעצמכם מה אתם צריכים, אף אחד בעולם לא יוכל להציע לכם את הפתרון המתאים. אז קודם כל אתם צריכים לעשות עבודה עם עצמכם ולאפיין את הצרכים.

כמה אנשים הולכים לנסוע במכונית המשפחתית שלכם? באילו גילאים? מי יהיה הנהג הראשי? מי עוד ינהג?

נסיעות קצרות? נסיעות ארוכות? זה גם הרכב שייקח אתכם כל בוקר לעבודה?

יש לכם הרבה מטען? יש לכם ילדים קטנים שלא מפסיקים ללכלך?

יש כמובן עוד המון פרמטרים, נסו לחשוב על כל מה שמשפיע על הבחירה שלכם במכונית, ואפיינו הייטב את הצרכים שלכם.

 

טיפ שני – 2 דברים שלא כדאי להתפשר עליהם: בטיחות ונוחות

רכב משפחתי, מעצם הגדרתו, מיועד בין היתר לנסיעות משפחתיות, ולכן, יש שני פרמטרים במיוחד שכדאי לשים אליהם לב – בטיחות ונוחות.

לגבי בטיחות, לא ממש צריך להסביר למה זה חשוב נכון? אבל כן כדאי להדגיש כי יש כל מיני תחומים לבטיחות, יש את הפרמטרים ה"קלאסיים" כמו תוצאה במבחני ריסוק, חוזק שילדה וכו', ויש את אבזור הבטיחות ומערכות הבטיחות המתקדמות. בדקו גם על אלה וגם על אלה.

ולמה נוחות כל כך חשובה? ראשית, כי נוחות משפיעה על בטיחות. כשהנהג עסוק בלמצוא תנוחה נוחה לשבת, או מוטרד מזווית הראייה שלו, הוא פחות מרוכז בנהיגה, וזה ממש לא בטוח.

שנית, נוחות היא הבסיס של חוויית הנסיעה, לא רק לנהג, לכולם, ואם אין את זה, כל החוויה נפגעת, ואז מה זה משנה אם תא המטען גדול ב-25 ליטר, אם אף אחד ממילא לא רוצה לנסוע לשום מקום?

 

טיפ שלישי – דרגו את חשיבות הפרמטרים

שימו את בטיחות ונוחות בראש, ואז רשמו את כל הפרמטרים שחשובים לכם, לפי סדר חשיבות.

איזה פרמטרים למשל? חיסכון בדלק, גודל תא מטען, מחיר בשוק המשומשות, אחריות, אמינות, עלויות תיקונים וחלפים ועוד.

עכשיו, כשתצטרכו להתלבט בין מכונית משפחתית שהיא מעט יותר חסכונית לבין למשל תא מטען יותר גדול, פשוט תפתחו את רשימת הדירוגים ותיזכרו מה הגדרתם שיותר חשוב לכם.

 

טיפ רביעי – הגדירו תקציב ואפשרויות תשלום

ברור שאתם רוצים גם וגם וגם. אבל האם זה מתאים לתקציב שלכם? אם כן, אז נשארתם עם "צרות טובות" של לבחור בין מצוין למעולה, אבל אם התקציב בכל זאת מוגבל, חשוב שהוא יהיה גם מוגדר. קל מאד להתפזר, לא רק בין הדגמים השונים של מכוניות משפחתיות, אלא גם ברמות האבזור, הגימור והתוספות בתוך דגם מסוים, ולכן חשוב שהתקציב יהיה מוגדר.

חוץ מהתקציב, הגדירו גם את אפשרויות וצורת התשלום שאתם רוצים ליישם. האם מתכוונים לקנות את הרכב "במזומן" כלומר מכסף שזמין לכם, אולי לקחת הלוואה, או מימון או אחת מאפשרויות הליסינג העומדות לרשותכם?

זה הזמן להזכיר לכם שבגזפרו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות מימון וליסינג בהתאמה אישית במיוחד לצרכים וליכולות שלכם. עם המימון המתאים יהיו לכם פחות אילוצים בקנייה ותוכלו להגדיל את המבחר שממנו תחליטו מה תהיה המכונית המשפחתית הבאה שלכם. 

 

טיפ רביעי – בצעו סקר שוק עצמאי

אנחנו יודעים שאנחנו קצת יורים לעצמנו ברגל עם הטיפ הזה, אבל חשוב לנו לפני הכל שתקנו את המכונית המשפחתית שמתאימה לכם ביותר ותשרת בצורה הכי טובה את הרצונות והצרכים שלכם, אפילו יותר חשוב מאשר שתקנו אותה בגזפרו, ולכן אנחנו ממליצים לכם לעשות גם שיעורי בית, ולא לקבל את כל המידע רק מהמוכרים. תעשו מחקר קצר על הדברים שהגדרתם לעצמכם כהכי חשובים, אמרנו שבטיחות ונוחות בראש, ותוסיפו לפחות את שני הסעיפים הבאים ברשימה שלכם, תגיעו למעמד הקנייה כשכבר יש לכם ידע ואתם יודעים בצורה לא רעה מה אתם רוצים.

 

טיפ חמישי – לוחות זמנים

כמעט בכל תחום בחיים, סבלנות היא יתרון, וכך גם בקניית מכונית משפחתית.

הגדירו לעצמכם את לוחות הזמנים, גם כמה זמן משקיעים במחקר וחיפושים, וגם כמה זמן מוכנים לחכות לרכב במידה והוא לא נמצא כרגע במלאי.

ושוב אנחנו חייבים להזכיר לכם, שבגזפרו יש לנו מגוון רחב של רכבים, ביניהם גם מכוניות משפחתיות, זמינות במלאי לרכישה מיידית.

 

 

slide3

ישנם הסדרים מיוחדים והלוואות בנאים מועדפים.

כפוף לאישור הגוף המממן | התמונה להמחשה בלבד | ייתכנו שינויים במפרטים ובדגמים השונים| המבצע לזמן מוגבל ועד גמר המלאי.

* אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריביות פיגורים ונקיטת הליכי הוצאה לפועל.*