שאלות ותשובות

Home / שאלות ותשובות

ליסינג מימוני היא עסקה לרכישת רכב המהווה חלופה להלוואה. חברת הליסינג מספקת ללקוח אפשרות לקבל סיוע בצורת מימון חוץ בנקאי לצורך רכישת רכב חדש וזאת בתנאים נוחים הכוללים פריסת תשלומים רחבה וגובה תשלום נוח וסביר. תקופת ההלוואה נעה בין 36-60 חודשים במהלכה, הלקוח הפרטי או העסק, מעבירים תשלום חודשי לחברת הליסינג המבוסס על שוויו של הרכב וריבית העסקה. הרכב נותר תחת בעלות ורישום חברת הליסינג ובתום תקופת העסקה, עומדת בפני הלקוח האפשרות לרכוש את הרכב במחיר נוח ולהפוך לבעליו, או לעבור לעסקה חדשה.

משמעותה של עסקת ליסינג מימוני היא כי הבעלות על הרכב הינה בידי חברת ליסינג עד לתום מועד ההלוואה וההחזר המלא שלה על ידי הלקוח. חברת הליסינג למעשה מחכירה את הרכב ללקוח לתקופה של 36-60 חודשים והרכב נותר תחת בעלותה ורשום על שם חברת הליסינג.

עסקת ליסינג מוכרת כיום הן בשוק העסקי וכן במגזר הפרטי. עסקת ליסינג נפוצה למדי בחברות גדולות המעוניינות לספק רכבים לעובדיהן ומדובר בעסקאות ליסינג מימוני לעסקים וכן ליסינג לחברות בינוניות. ליסינג מימוני מתאים לחברות ועסקים בעוד ליסינג פרטי מיועד ללקוח הפרטי וזאת ללא תלות או קשר למקום העבודה שלו. חברות הליסינג מספקות מגוון מסלולים בהם ליסינג בהתאמה אישית, ליסינג מימוני לחברות קטנות ובינוניות ועוד הכוללים תנאים נוחים ואטרקטיביים הן ללקוח הפרטי והן בעלי עסקים.

האחריות על הרכב נמצאת בידי הלקוח והיא חלה גם במקרה של תאונה או גניבה. הלקוח מחויב לדאוג לביטוח, תיקון תקלות, שירותי גרירה וכל פעולה הנדרשת כתוצאה מנזק אשר נגרם לרכב.

האחריות לכל ההוצאות והדאגה לתחזוקה השוטפת של הרכב מוטלת על הלקוח. מדובר בטיפולים שוטפים, תיקונים, רישוי וביטוח וכו’. כאמור, הלקוח מחויב בהסדרת נושא הביטוח של הרכב כחוק ויכול להסתייע בהצעות הביטוח של חברת הליסינג אשר לרוב הינן משתלמות.

חברת גזפרו ליסינג שמחה וגאה ללוות את לקוחותיה בתהליך רכישת רכב חדש תוך מתן פתרונות מימון מגוונים, באיכות בלתי מתפשרת!

Skip to content

בעל עסק?

לקבלת הצעה אטרקטיבית

לרכב החדש שלך

השאר פרטים עכשיו!