רכבים חדשים מכל הסוגים מטעם חברת מימון רכב - גזפרו
רכבים חדשים מכל הסוגים מטעם חברת מימון רכב
רכב חדש

תאריך

אם אתם זקוקים לפתרון מימון רכב לעסק על בסיס רכבים חדשים מכל הסוגים, בואו לקרוא על מיטב הפתרונות שיש לענף זה להציע לכם. חלק מהפתרונות הנם פתרונות שכירות וחלקם פתרונות רכישת רכב. במסגרתם תוכלו ליהנות משירות מימון רכב חוץ בנקאי שאינו תלוי גם במסגרת האשראי שלכם.

בחירת רכבים חדשים על פי פרמטרים איכותיים

נתוני מנוע וצריכת דלק, מולטימדיה ובקרות נסיעה הם כאלו שחשוב מאד לדעת ולהכיר לפני הבחירה. נציגי חברת הליסינג יוכלו לספק לכם מידע זה במשרדיכם ולאפשר לכם לבחור ברכב המתאים ביותר לפעילות העסקית שלכם. מאד חשוב לדעת מה בוחרים על מנת להבטיח כלי רכב שגם יספק לכם איכות וגם יתפקד מבחינה צרכנית כפי שאתם מצפים; ללא עלייה בהוצאות הרכב השוטפות ביחס לתקופות העבר כל עוד לא שיניתם הרגלי נסיעה.

בחירת ערוצי מימון השכרה או רכישה

ניתן לבחור באפיק מימון שתכליתו השכרה או שתכליתו קניה. באפיק הראשון אתם משלמים שכירות חודשית על הרכב כנגד חשבוניות תקופתיות. בערוץ השני הכסף שאתם משלמים יכול להיצבר לשם רכישת הרכב בעתיד. בכך, אתם מבטיחים לעצמכם מימון רכב נוח שיאפשר לכם לקנות רכב בבעלות ללא קושי בעתיד. ערוץ נוסף הוא טרייד אין במסגרתו אתם מוסרים רכב משומש ויכולים לבחור רכב 0 קילומטר בתמורה. כמובן שבנוסף תידרש תמורה כספית שתהווה את ההפרש בין השווי של 2 הרכבים אשר תיקבע בחוזה מולכם.

ייעוץ מקיף על מסלולי המימון והרכבים

אתם זכאים לשירות ייעוץ מקיף ממומחי הרכב של החברה. הם יגיעו למשרדים שלכם ולבתי העסק בהם אתם עובדים ויספקו את כל המידע הנדרש על סוגי הרכבים, המפרטים שלהם וכמובן על ערוצי המימון השונים לשם רכישת רכב או חתימת חוזה שכירות עליו.

חברת גזפרו ליסינג – ליסינג איכותי עבור רכבים חדשים

בחברת גזפרו ליסינג תוכלו ליהנות מפתרונות מימון לרכב בהתאמה אישית. הם יוכלו להיות מוסדרים ללא מימון בנקאי ובחריגה ממסגרת האשראי שלכם. נציגי חברת גזפרו ליסינג, יוכלו להגיע למשרדכם ולמסור מידע על ערוצי המימון השונים. החלטתם לבחור באחד מהם? הם יבצעו גם את ההחתמה מולכם לשם הסדרת רכבים מותאמים לבית העסק.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים