רכבים חדשים מכל הסוגים בחברת ליסינג איכותית - גזפרו
רכבים חדשים מכל הסוגים בחברת ליסינג איכותית

תאריך

לחברת ליסינג איכותית צריכים להיות כמה מדדים שמעידים על טיבה ללקוח: ראשית כל היא צריכה לספק פתרונות מימון טובים, כאלו שלקוח מתאים יוכל לעמוד בהם ללא קושי. שנית, היא צריכה לספק רכבים איכותיים מכל הסוגים כשהם חדשים שלא עלו על הכביש. עם חברת ליסינג כזו מאד משתלם לכם לעבוד כלקוחות עסקיים.

בחירת רכבים חדשים לעסק בקלות

הבחירה מתבצעת כשנציג החברה מציג לכם היצע גדול של רכבים. הוא יעשה זאת במשרדכם ושם תוכלו לקבל סקירה מלאה על רכבי החברה. בבחירת הרכב מומלץ לערב שיקולים מכניים כמו טיב המנוע ומערכות הבקרה והפנים יחד עם נתוני חיסכון ובראשם כמובן צריכת הדלק. בכך, אתם יכולים לבחור רכבים חדשים מכל הסוגים שלא רק ישרתו אתכם בהיותם רכבי 0 קילומטר, אלא גם יאפשרו לכם לצרוך נסיעות על פי יכולותיכם הפיננסיות.

בחירת פתרונות מימון מתאימים עבור הרכבים

רכבים של חברת ליסינג איכותית צריכים להיות ממומנים במגוון דרכים. הבסיסית שבהן היא כמובן תשלום שכירות חודשית. ברם, ניתן לתעל את הכסף הזה גם לצורך רכישת הרכב. בהינתן ששילמתם מדי חודש את חובותיכם על הרכב, כסף זה יכול להיחשב כמקדמה לקניית הרכב. לכן, אם תחליטו לקנות אותו – המחיר הסופי שתשלמו יהיה נמוך באופן יחסי, כי הוא ייקבע לאחר ניכוי סכום התשלומים ששילמתם עד כה.

המרת רכבים משומשים בחדשים בטרייד אין

אם יש לכם כלי רכב משומש – אל תוציאו לו הודעת מכירה. הביאו אותו לחברת הליסינג ושוויו העכשווי ישמש ככלי לרכישת רכב חדש. המחיר הסופי של הרכב החדש יהיה בניכוי שווי הרכב אותו תחליטו למסור. בכך, מתקצרת מאד הדרך שלכם אל רכב חדש לחלוטין.

גזפרו ליסינג – חברת הליסינג שלכם לעסקים וחברות

בחברת גזפרו ליסינג מספקים לעסקים וחברות רכבים חדשים מכל הסוגים. כל מכונית המוגדרת חדשה הנה רכב 0 קילומטר שמעולם לא עלה על הכביש. נציגי החברה יגיעו למשרדכם, ילוו אתכם, יציגו לכם תכניות מימון, ויחתימו אתכם על החוזה במידה וגיבשתם החלטה. בחברת גזפרו ליסינג מספקים לכל לקוח עסקי פתרונות מימון רכב אקטואליים עבורו עם רכבים בהתאמה אישית לצרכיו. בוא לבחור את מסלול מימון הרכב המיטבי עבורכם!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים