פתרונות מימון עבור הרכב העסקי – כך תבחרו את הטוב ביותר עבורכם - גזפרו
פתרונות מימון עבור הרכב העסקי – כך תבחרו את הטוב ביותר עבורכם

תאריך

כשאתם צריכים לגבש פתרונות מימון עבור הרכב העסקי – כך הכי כדאי לעשות זאת: עליכם לבחור בפתרון מימון נוח, בו התשלום החודשי יעמוד בכפיפה אחת עם היכולת. בנוסף, חשוב לבחור גם ייעוד לרכב: האם הוא יהיה רכב שכור באופן קבוע, או שברצונכם לקנות, בשלב מסוים, את הרכב. כמו כן, חשוב שלחברה שמציעה לכם את ההסדר יהיה היצע גדול של רכבים להציע לכם כלקוחות.

פתרונות מימון מסוגים שונים בערוצים מגוונים

חשוב לוודא שיש לכם יותר מדרך אחת לשלם על אחזקת הרכב: שכירות חודשית עם חשבונית קבועה, שמטרתה לקנות את הרכב בהמשך תקופת העיסקה, קנייה ישירה של הרכב באמצעות טרייד אין ואפשרות לקנות או לשכור רכב חדש לחלוטין עם קילומטרז’ 0. רק פתרונות מימון מרובים ומגוונים מסוג זה יאפשרו לכם לקבל החלטה נכונה וטובה עבורכם כבעלי עסקים.

היצע רכבים רחב לבחירה

כפי שחשוב שיהיה היצע של ערוצי מימון, מאד מומלץ שיהיה גם היצע רכבים. חברת ליסינג אשר לרשותה מעט סוגי רכבים לא מספקת פתרון אמיתי לבית העסק, ולרוב גם תספק רכבים שאינם משדרים קידמה עכשווית: בקרת שיוט ואקלים, מערכת מולטימדיה מפותחת, וכד’. רק חברה אשר לה היצע רכבים רחב יכולה לספק לכם מענה רכבים אמיתי לבית העסק כנדרש.

ייעוץ מומחים של נציגי החברה בבית העסק

כשאתם לקוחות עסקיים – חשוב שתקבלו את היחס הטוב ביותר מחברת הרכבים, עם מלוא השקיפות, על מנת שתדעו לאיזו עסקת ליסינג אתם צפויים להיכנס. לכן, מאד חשוב לוודא שהחברה תספק לכם שירות ייעוץ עם כל מסלולי הליסינג ועל דגמי הרכבים השונים המוצעים לבחירה, על מנת שתקבלו ממקור ראשון את המידע שיסייע לכם להחליט נכון. כל זאת אצלכם בעסק.

פתרונות מימון של חברת גזפרו ליסינג – ליסינג בתנאים משתלמים

בואו להצטרף למעגל הלקוחות של חברת גזפרו ליסינג וליהנות מליסינג בתנאים מעולים: פתרונות מימון ברמה אחרת, עם רכבים עכשוויים ומודרניים מכל הסוגים. אפשרות למסור את הרכב שלכם, ששוויו ישמש לניכוי מעלות הרכב בו הנכם מעוניינים. בואו למצוא פתרונות מימון מעולים לכל סוגי הרכבים בחברת “גזפרו ליסינג”!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים