פתרונות מימון לרכבים – כך תדעו במה לבחור - גזפרו
פתרונות מימון לרכבים – כך תדעו במה לבחור
פתרונות מימון לרכבים

תאריך

בחירת פתרונות מימון לרכבים צריכה להיעשות על בסיס מספר פקטורים, חלקם עוסקים בהיצע הרכבים וחלקם בערוצים המימון האפשריים לשם אחזקתם. כשאתם בוחרים פתרונות מימון עבור רכבים אתם צריכים לקחת מכלול של שיקולים בחשבון אשר תורמים כולם להבנת טיבה של החברה הן בסוג הרכב שיש ביכולתה לספק והן באופן התשלום עליו.

תשלום שכירות באופנים שונים

למעשה ישנם 2 אופנים לשלם שכירות על רכבים: הראשון הוא שכירות סטנדרטית מדי חודש. השני הוא כזה שהכספים הקודמים ששולמו יישמרו לשם רכישת הרכב. במידה ויוחלט לרכוש אותו – התשלום בו תצטרכו לשאת יהיה נמוך כי הוא בניכוי החלק היחסי ששולם בחוזה השכירות.

רכישת רכב במגוון דרכים

ניתן לקנות רכב חדש, או לקנות אותו – כפי שהוסבר, באמצעות שכירות התחלתית צוברת. ניתן לקנות את הרכב באמצעות טרייד אין בו מוסרים רכב ישן שעלותו תקוזז מעלות הרכב הרצוי לכם לקנייה. פתרונות מימון אלו מאפשרים לכם להגיע לרכב בבעלותכם בקלות יחסית בהשוואה לחברות ליסינג בהן קונים רכב בתשלום ישיר בלבד. אבל זה לא הכל: בחברת ליסינג טובה יכולים לספק לכם פתרונות מימון חוץ בנקאיים ושאינם תלויים במסגרת האשראי שלכם.

היצע רכבים גדול מעיד על איכותה של החברה

יכולתה של החברה לספק לכם רכב על פי דרישותיכם מעידה על טיבה. זה לא סוד שישנם לקוחות המעוניינים ברכבים עם בקרות שיוט ואקלים, מנגנוני בטיחות וכו’, וישנם לקוחות שיסתפקו ברכבים סטנדרטיים. החברה תעמיד תמיד לרשות הלקוח מבחר רכבים גדול ותאפשר לו לבחור את מה שהכי מתאים לו. בכך, הלקוח יכול להבטיח לעצמו רכב בהתאמה אישית.

גזפרו ליסינג – רכבים איכותיים בתנאי מימון מועדפים

חברת גזפרו מספקת ללקוחותיה פתרונות מימון מעולים עבור רכביהם. החברה מאפשרת לכם להסדיר ליסינג תשלומים נוח הן לשם השכרת הרכב והן לשם צבירת סכום לרכישה עתידית. החברה מאפשרת לכם לעשות טרייד אין במסגרתו תוכלו למסור את הרכב הקיים שלכם ולהמירו ברכב חדש, על בסיס תשלום על הקיזוז בלבד. חברת גזפרו משרתת עסקים רבים שנהנים מיעילות, מרכבים איכותיים וחשוב לא פחות – ממגוון מסלולים אטרקטיביים למימון הרכב.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים