מימון רכבים חדשים מכל הסוגים - גזפרו
מימון רכבים חדשים מכל הסוגים
מימון רכבים חדשים מכל הסוגים

תאריך

רכב חדש הנו רכב 0 קילומטר, כזה שמד הקילומטרז’ שלו מראה כי הוא לא עלה על הכביש. רכבים אלו מוצעים במגוון רחב בחברת ליסינג איכותית אשר מספקת גם מגוון רכבים רב וגם פתרונות מימון מגוונים ואטרקטיביים. רכבים חדשים מכל הסוגים מטעם החברה יכולים גם להיות ממומנים בחוזה שכירות וגם בחוזה קנייה. ניתן גם להפיק חוזה משולב בו הכסף שאתם משלמים על שכירות מצטבר לרכישה עתידית של הרכב.

מסלולי מימון רכבים חדשים

מסלולי המימון עבור רכבים חדשים מכל הסוגים מתבססים על שכירות או רכישה לבחירתכם. ניתן לשכור את הרכב כך שתשלמו ומדי חודש תופק חשבונית עבורכם. ניתן לשכור את הרכב ולהשתמש בכספים ששולמו כמקדמה לקראת רכישת הרכב בעתיד. בנוסף, ניתן ליהנות ממסלול טרייד אין בו אתם מוסרים רכב משומש הנמצא בבעלותכם ומקבלים רכב חדש במחיר מופחת המבטא את המחיר המקורי בניכוי שווי הרכב שנמסר.

אפשרויות בחירה מגוונות לרכבים

כמובן שהבחירה תיעשה מתוך מגוון רחב של כלי רכב עם נתונים שונים, קונסולות מולטימדיה שונות ונתוני בסיס שונים במנוע ובצריכת הדלק. אם זו בחירת הרכב הראשונה – באפשרותכם לקבל ייעוץ ממומחי החברה אשר יפקדו את בית העסק שלכם וילוו אתכם לכל אורך התהליך. ליווי זה הנו חשוב במיוחד ללקוחות חדשים אשר מתנסים בפעם הראשונה בהשכרת רכב או הסדרתו מליסינג.

ליווי נציגי החברה את הלקוח

נציגי החברה יגיעו למשרדו של הלקוח ויספקו הסבר על הרכבים האפשריים לבחירה ועל ערוצי המימון השונים שהיא מציעה. החברה מציעה מגוון רחב של מסלולי מימון – החל משכירות בסיסית ועד רכישת הרכב באפיקים שונים. הכל נעשה במימון חוץ בנקאי מחוץ למסגרת האשראי שלכם.

חברת גזפרו ליסינג – לחלום ולהגשים נסיעה ברכב חדש

בחברת גזפרו ליסינג מספקים ללקוחות רכבים חדשים מכל הסוגים. הלקוח מקבל לחזקתו רכב 0 קילומטר המאפשר לו גם ליהנות מנהיגה בטוחה ומהנה וגם להתבסס על ערוצי מימון אפקטיביים עבור הרכב. הלקוח יכול לבחור שכירות חודשית, שכירות בה נצבר הכסף לרכישת הרכב או טרייד אין במסגרתו הוא מוסר את רכבו הקודם ורוכש רכב חדש בניכוי שוויו. בואו לבחור רכבים מותאמים אישית במסלולי מימון אטרקטיביים!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים