כל המידע שצריך לדעת על מימון לרכב במקום אחד - גזפרו
חוסכים לרכב חדש? במקום לחסוך, אפשר לקחת מימון לרכב וליהנות מרכב חדש כבר עכשיו
מימון לרכב גזפרו

תאריך

קניית רכב, ובמיוחד רכב חדש היא אחת ההוצאות הגדולות שיש למשק בית. למרות שזו הוצאה שמתרחשת רק אחת לכמה שנים היא בדרך כלל מלווה בלבטים וחששות רבים. פתרונות מימון לרכב עושים את ההחלטה הרבה יותר קלה.

כבישי ישראל מלאים ברכבים במימון, ואין זה פלא, כאשר אפשרויות המימון נותנות לכם ליהנות מרכב חדש או רכב עם אפס קילומטר כבר עכשיו, תוך סיכון קטן בלבד ובפריסת תשלומים נוחה.

מה זה בכלל מימון לרכב?

נניח ואתם מתכננים לקנות רכב חדש.

אתם בוחרים את הרכב שאתם רוצים, עושים סקרי שוק, מחליטים על רמת האבזור, מנהלים משא ומתן, משווים, מתלבטים ובסוף מחליטים.

עכשיו צריך למצוא את התקציב…

בואו נודה על האמת, לרובנו אין סכומים של חמש או שש ספרות שוכבים בעובר ושב ורק מחכים שנעשה איתם משהו.

אז צריך למצוא את כסף לקנייה. לשבור תוכנית חיסכון? קרן השתלמות? פנסיה? תיק השקעות? זה ממש לא כדאי.

אז אתם מחליטים לחסוך. בודקים כמה אפשר להפריש כל חודש לטובת הרכב החדש ומגלים שייקח לכם… בערך חמש שנים.

עכשיו דמיינו שמגיע אליכם איזה דוד אמיד, ואומר לכם "חבל שכל החמש שנים האלה תמשיכו לנסוע על הטראנטה שלכם (בלי להעליב כן?), קחו את הכסף, תקנו את האוטו החדש כבר עכשיו, ובמקום לשים כסף לחיסכון, תחזירו לי את ההלוואה לאט לאט".

אז זה – מימון לרכב!

איך עובד מימון לרכב?

בגזפרו פתרונות מימון אנחנו רוצים לאפשר לכם את תוכנית המימון המתאימה לכם ביותר, לפי יכולת ההחזר שלכם, לפי ההון העצמי הזמין שיש לכם וכמובן לפי סוג הרכב שברצונכם לרכוש.

איך זה עובד:

בוחרים את סוג הרכב שרוצים לקנות, רכב כמו שחלמתם, חדש מהניילונים, אפס קילומטר.

לרכב הזה כמובן יש מחיר, זה הסכום אותו נדרשים לשלם.

מחליטים האם ברצונכם לקחת מימון מלא – כלומר על כל מחיר הרכב, או מימון חלקי. אם בוחרים במימון חלקי מחליטים איזה אחוז מימון רוצים לקחת. בגזפרו מימון לרכב כאמור אפשר לקחת מימון של 100% או להחליט לקחת מימון חלקי על אחוז נמוך יותר מערך הרכב.

ההחלטה על אחוזי המימון כמובן מושפעת מהסכום ההתחלתי אותו אתם יכולים לשלם בזמן קניית הרכב. ככל שהסכום יותר גבוה כך תזדקקו לאחוז מימון נמוך יותר. אך באפשרותכם גם לשמור את הכסף אצלכם, "כד שימשיך לעבוד" ולבחור באחוזי מימון גבוהים יותר.

חשוב לזכור שהמימון הוא דרך למנף את הכסף והאמצעים שלכם, נצלו זאת היטב.

בשלב הבא בוחרים את פריסת התשלומים, כלומר, לכמה תשלומים תרצו לפרוס את המימון, לאיזו תקופה. בגזפרו ישנם פתרונות מימון המציעים עד 100 תשלומים, כלומר, קצת יותר משמונה שנים להחזיר את הסכום. 8 שנים שבהן אתם כבר נוסעים ברכב החדש שלכם!

פריסת התשלומים משפיעה על ההחזר החודשי, כמובן שככל שפריסת התשלומים רחבה יותר, כלומר ליותר תשלומים, כך גובה התשלום החודשי יורד.

זו מתמטיקה פשוטה, אם יש 100,000ש"ח לחלק ל-100 תשלומים נשלם 1,000 ₪ בכל תשלום ואם נחלק רק ל-50 תשלומים נשלם 2,000 ₪ לכל תשלום.

יש כמובן גם תוספת קטנה של ריבית, לכן הסכום הכולל שנשלם בפריסה ל-100 תשלומים יהיה גבוה במעט מהסכום הכולל אותו נשלם ב-50 תשלומים אך עדיין ההחזר החודשי יהיה נמוך בהרבה ויעמוד בקירוב על מחצית ההחזר במקרה של 50 תשלומים. לפעמים, פריסת התשלומים וגובה ההחזר החודשי הוא מה שעושה את ההבדל אם תוכלו או לא תוכלו לקנות רכב חדש.

יש פה העדפה אישית, יש כאלה המעדיפים לקחת מימון כשההחזר החודשי נמוך ככל הניתן, ויש כאלה המעדיפים לקצר את תקופת ההחזר. הכל תלוי באמצעים ובהעדפות האישיות שלכם.

למי מתאים לעשות מימון לרכב?

בקצרה – לאנשים חכמים…

אבל אם רוצים קצת להרחיב, לאנשים שיכולים לראות קדימה. אם יש לכם עבודה יציבה או מקצוע מבוקש, אתם יודעים שיכולת ההשתכרות שלכם נשארת יציבה ואף גדלה, אתם מודעים לגובה ההחזר החודשי ויכולים לעמוד בו – אז רכבים במימון הם בדיוק המוצר בשבילכם.

אפשר לשבת עם המספרים ולראות שלא שווה לשבור תוכנית חיסכון או לפתוח קרן השתלמות, כאשר אפשר לקבל פתרון מימון לרכב ואפילו מימון מלא לרכב, בתנאים טובים. וכמובן, שעדיף לנסוע ברכב חדש עכשיו, ולא בעוד חמש או שמונה שנים!

אם אתם רוצים לבדוק את המספרים, בקשו את הדו"ח של 8 השנים האחרונות של קרן ההשתלמות שהתכוונתם לפתוח. תראו כמה כסף הקרן הזו הרוויחה לכם. עכשיו בדקו פתרונות מימון ותראו כמה המימון "עולה" לכם לעומת המימון של הרכב. תגלו כמובן שתרוויחו יותר אם תשאירו את הכסף שלכם לעבוד ותקנו את הרכב בעזרת מימון.

היתרונות במימון לרכב – יתרון המינוף

מימון לרכב הוא למעשה סוג של מינוף, אתם יכולים לקבל סחורה או נכס עכשיו, תמורת כסף שיהיה לכם אחר כך, כשבזמן הביניים יש מי שמוכן לשלם עבורכם על הסחורה או הנכס. במקרה הזה רכב חדש הוא הנכס.

יש אנשים רבים שאופציית המינוף מרתיעה אותם כי הם "שונאים להיות בחוב". ובכן, זו לא חשיבה רציונאלית, כל העסקים הגדולים וכל עשירי העולם לא רק שמשתמשים במינוף כל הזמן, אלא יש אפילו מקרים רבים שכל הקמת ותפעול הפעילות העסקית, גם בעסקים גדולים מאד, מבוססת על מינוף.

ואם זה עובד טוב לאנשי העסקים הגדולים בעולם, זה יכול להיות טוב גם לכם.

זיכרו – אין כל רע בהלוואות כל עוד אתם מחזירים אותן לפי ההסדר.

אז למה בכלל לעשות מימון לרכב?

כי זו הדרך הטובה ביותר שלכם, לקבל רכב חדש כאן ועכשיו, בתנאים ההולמים את רמת ההכנסה שלכם, ובפריסת החזרים נוחה.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים