ליסינג מימוני – מימון רכב בהתאמה אישית ליזמים ועצמאיים - גזפרו
ליסינג מימוני – מימון רכב בהתאמה אישית ליזמים ועצמאיים
ליסינג מימוני

תאריך

אם אתם מחפשים את פתרון הליסינג האולטימטיבי – ישנם כמה כללי אצבע שחשוב לשים עליהם דגשים: כיצד בנוי המימון, וממה הוא מורכב? מהי איכותו של הרכב שמוצע לכם? האם הוא חדש? יד שנייה? נראה מתאים לשימוש אל מול צי הרכב המודרני הנראה בכבישים בעת הזו? במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד הכל על ליסינג מימוני ולדעת בדיוק מה לעשות כשיידרש עבורכם רכב לבית העסק.

מסלולי ליסינג מימוני

בשיטת ליסינג מימוני ישנם כל מיני ערוצי מימון לרכב. הראשון הוא שכירות סטנדרטית של הרכב. משלמים מדי חודש בחודשו ומקבלים חשבונית על כל תשלום שעבר. במסלול זה יש לכם מעקב קל אחר הוצאות השכירות. מובטח מבחר גדול של רכבים מתוך היצע גדול בחברה. מסלול אחר מבוסס גם הוא על שכירות אלא שכאן – ניתן לרכוש את הרכב בכל נקודת זמן. ביום בו תחליטו לקנות את הרכב, באם תחליטו, מה שתשלמו יהיה המחיר המקורי שלו בניכוי מה ששילמתם עת הייתם בשכירות. עוד מסלול ליסינג מימוני משלב גם טרייד אין, בו ניתן להחליף רכב ישן שנמצא בבעלותכם ברכב חדש, כשהרכישה היא המחיר המקורי בניכוי מחירו של אותו רכב.

מסלולי מימון רכב חוץ בנקאיים

לשם התשלום על מסלולי הליסינג שלעיל ניתן להיעזר בבנק, אך כדאי יותר להיעזר בחברת ליסינג מימוני ללא התערבות הבנק ולקבל מימון חוץ בנקאי. המימון חורג ממסגרת האשראי ומאפשר למועמדים מתאימים להגיע לרכבים ללא קושי.

ייעוץ לפני ההחלטה על מסלול ליסינג מימוני

הייעוץ ניתן בבית העסק שלכם מטעם מומחי ליסינג מימוני. הם יפרטו מהם מסלולי ליסינג מימוני המתאימים ביותר לבית העסק שלכם תוך אספקת המכונית ומסלולי המימון הטובים ביותר עבורכם. הייעוץ מסייע לך כלקוח למצוא מסלול מימון מועדף מבחינה עסקית.

ליסינג מימוני מטעם חברת גזפרו ליסינג – מימון רכב בהתאמה אישית

בואו להבטיח ליסינג מימוני מותאם אישית לשם רכישת רכב. ניתן להיפגש עם נציגי גזפרו ליסינג ולבחור בשיטת ליסינג מימוני המיועדת והמותאמת עבורכם יותר מכל. בחברת גזפרו ליסינג ישמחו לעמוד לשירותכם, להציע מסלולי מימון חוץ בנקאי מותאמים אישית ולספק לכם כלי רכב נבחרים. אפשרות להתנייד עם רכב חדש לחלוטין. אפשרות לטרייד אין: מוסרים רכב ישן ומקבלים מחיר קנייה טוב עבור החדש.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים