ליסינג מימוני לחברות ועסקים – כך תדעו במי לבחור - גזפרו
ליסינג מימוני לחברות ועסקים – כך תדעו במי לבחור

תאריך

אחד הנושאים החשובים בבית העסק הוא מסלולי מימון לרכב. האחרונים מאפשרים לו להיות בעל חזקה על רכב שלא ברכישה דרך הלוואה בנקאית. בעלי עסקים שיימצאו מתאימים יכולים לשכור רכבים דרך ליסינג מימוני וליהנות ממגוון מסלולי התקשרות.

מימון רכב על בסיס שכירות חודשית

במסלול זה שוכר בעל העסק את הרכב ומקבל חשבונית מדי חודש בחודשו. בתום תקופת החוזה הוא יכול לעבור לרכב אחר כנגד חתימה על חוזה חדש. לחילופין, ניתן לקנות את הרכב, כשתשלומי השכירות בתקופת התשלומים שהסתיימה ינוכו מהעלות המקורית שלו.

רכב בבעלות במגוון מסלולים

דרך חברת ליסינג מימוני ניתן לפעול למען רכישת הרכב והעברתו על שמו של הלקוח. המסלולים ליעד זה אינם מעטים. ניתן להתחיל בחוזה ליסינג מימוני ובתום תקופת השכירות לקנות את הרכב עם היתרה (בניכוי התשלומים ששולמו בעבר). ניתן לעשות טרייד אין המבוסס על מסירת הרכב הקודם לשורות החברה, אשר תקבע לו מחיר ותנכה את עלות הרכב הרצוי בסכומו.

מימון חוץ בנקאי מעבר למסגרת האשראי

במסגרת ליסינג מימוני נהנה בעל העסק ממימון חוץ בנקאי. ההלוואה שניתנת אינה בנקאית ואינה כפופה לתנאים של כרטיס האשראי שלך. הלוואות אלה מאפשרות גמישות ומבטיחות כי בעלי עסקים רבים זוכים להגיע לרכב בחזקתם המלאה. מימון חוץ בנקאי מאפשר לכם לקבל הסדר תשלום מותאם אישית כנגד הרכב שיימצא בחזקתכם.

ייעוץ לפני החתימה מחברת הליסינג

חברת ליסינג מימוני מספקת שירותי יעוץ לבעל העסק במשרדו. המומחים שלה יפגשו עמכם בבית העסק ויציגו את כל המסלולים הרלוונטיים לכם. מסלולים אלו יהיו בחלקם בנושא שכירות הרכב ובחלקם בנושא קנייה. רוב מסלולי השכירות מאפשרים לרכישת הרכב בתום החוזה.

ליסינג מימוני בחברת גזפרו ליסינג – כשאיכות נפגשת עם עוצמה

בחברת גזפרו ליסינג, מספקים ללקוח ליסינג מימוני בהתאמה אישית המבוססת על יכולות מימון ראויות ועל רכב המתאים לו ולצרכיו. החברה משרתת בעיקרה לקוחות עסקיים ועובדת עם יזמים וחברות בכל הגדלים. חברת גזפרו ליסינג מאפשרת ללקוח לרכוש את הרכב בו הוא משתמש באמצעות השלמת מימון. בכך, לקוחות לא מעטים משכילים לרכוש רכבים לעסקיהם.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים