ליסינג מותאם לכל לקוח | פתרונות מימון אטרקטיביים ורכבים מגוונים - גזפרו
ליסינג מותאם אישית לכל לקוח: פתרונות מימון אטרקטיביים ורכבים מגוונים
ליסינג מותאם אישית לכל לקוח

תאריך

שירות ליסינג איכותי מאפשר ללקוח מגוון רחב של אפשרויות מימון. חלקן מיועדות להשכרת הרכב וחלקן למימוש מלוא ההון הדרוש בשביל לקנות אותו. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד מה יש בחברת ליסינג איכותית אשר מושך קהלים עסקיים רבים ומאפשר להם ליהנות גם מרכבים איכותיים וגם מתנאי מימון רצויים.

מגוון פתרונות מימון רכב כדאיים

הלקוח יכול לבחור לשכור את הרכב בחוזה שכירות מותאם אישית ונוח מאד אם הוא מתאים. הוא יקבל את חשבונו החודשי ויוכל לנהל מעקב אחרי תשלומיו מן העבר. בנוסף, הלקוח יכול לבחור במסלולים לרכישה ישירה של הרכב, החל מהשלמתה בניכוי תשלומים קודמים מהתקופה בה הוא היה בליסינג ועד השלמתה בניכוי השווי הכספי של רכבו הקודם אשר יכול להימסר לחברה. בכל הסדר רכישת רכב ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית מעבר למסגרת האשראי.

התנהלות עם רכב חדש או קיים

ניתן לבחור רכב יד שנייה או חדש עם קילומטרז’ 0. הלקוח יקבל אפשרויות שונות של מסלולי מימון אטרקטיביים עבור 2 סוגי הרכבים. בכך, הוא יוכל להבטיח לעצמו התנהלות טובה בבחירת העסקה הכדאית לו ביותר. ניתן לחתום חוזה רכב ל- 36-60 חודשים ולחדש אותו בתום התקופה. לחילופין, ניתן לרכוש את הרכב בניכוי התשלומים הקודמים.

מגוון מסלולים בייעוץ אישי עד בית העסק

יועץ של חברת ליסינג יוכל להגיע לבית העסק שלך ולספק ייעוץ על מסלולי מימון הרכב השונים והמגוונים. חלקם יעסקו בשכירות סטנדרטית וחלקם ברכישה מלאה של הרכב. ניתן לשלב בין השניים, לשכור רכב ובתום החוזה להמשיך לשלם עליו בשביל להגיע לבעלות מלאה. בואו לבחור מסלול ליסינג מושלם המתאים לצרכים שלכם.

גזפרו – ליסינג רכבים בהתאמה אישית עבור סוגי רכבים מגוונים

בואו למצוא את המיטב בתחום הליסינג בחברת גזפרו. החברה משרתת לקוחות עסקיים מכל הגדלים ומספקת להם חוזה ליסינג בהתאמה אישית: לשכירות, לרכישה, או לשכירות תחילה ורכישה בתום התקופה. ניתן גם לגבש טרייד אין על בסיס הרכב הקודם. כל עסקה שנעשית יכולה להתממש עם הלוואות חוץ בנקאיות וללא תלות במסגרת האשראי. בואו למצוא את עסקת הליסינג המתאימה ביותר עבורכם בחברת גזפרו!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים