ליסינג לעסק וליחידים בתנאים חסרי תקדים: מבחר רכבים חדשים - גזפרו
ליסינג לעסק וליחידים בתנאים חסרי תקדים: מבחר רכבים חדשים
ליסינג לעסקים ולפרטיים

תאריך

מהם התנאים בשירות ליסינג המעידים על איכות השירות? האם מימון רכב או רכישת רכב מחברת ליסינג מחייבים בהכרח מימון בנקאי? מה יכול עוסק עצמאי להשיג בתחום הרכב כאשר חברת ליסינג איכותי נמצאת לצדו? ליסינג איכותי הוא כזה אשר מציע תכניות מימון גמישות ומותאמות ללקוח בתמורה לרכבים איכותיים לכל דעה. איכותו של רכב נמדדת בחדשנותו, בטכנולוגיה הפנימית שבו וכמובן בנתוני הבסיס, מהמנוע ועד מערכות הרכב. כשבוחרים ליסינג לרכב מאד חשוב לוודא שיש לכם גם אופציות מרובות לשלם וגם אופציות מרובות לבחירת הרכב. חברת ליסינג איכותית מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של הטבות ויתרונות בתחום צרכנות הרכב.

שכירות רכב מותאמת אישית

מימון שכירות רכב במגוון מסלולים, משלוח חשבוניות שכירות מדי חודש, פירוט חיובים מלא, תנאים אטרקטיביים למתאימים. כאשר שכירות רכב במסגרת ליסינג איכותית – הלקוח חש כי הוא מקבל את כל התנאים הנדרשים לו החל מניירת מתאימה ועד שמירה רציפה על קשר מצד מומחי החברה.

מימון רכב בתנאים חסרי תקדים

אתם לקוחות ליסינג של החברה? ניתן להשתמש בתשלומים שנצברו בשביל לממן את הרכב ולשלם את ההפרש. יש לכם רכב בבעלות? מסרו אותו ושוויו ישמש לפדיון הרכב החדש בו הנכם מעוניינים. הוא ינוכה ממחירו של הרכב החדש ואתם תידרשו לשלם מחיר זול משמעותית ביחס למקור. בנוסף, מסלולי המימון ברכישת רכב הנם חוץ בנקאיים ומעבר למסגרת האשראי שלכם.

ייעוץ מקיף ללקוח בבית העסק שבחזקתו

מומחה ליסינג יוכל לייעץ לך על מסלולי ליסינג ומימון רכב אטרקטיביים. הוא יצביע על מסלולי שכירות או רכישה המתאימים לכם ותתאפשר בחירה מגוונת של רכבים. בכך, יוכל הלקוח להבטיח לעצמו מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה אישית עבורו.

גזפרו ליסינג – מימון רכב מן המעלה הראשונה, ליסינג איכותי לעסקים

בחברת גזפרו ליסינג תוכלו להבטיח מסלולי מימון אטרקטיביים והסדר תשלומים נוח עבור רכבי ליסינג. הרכבים ניתנים לבחירה מתוך מגוון רחב. אפשרות לחוזה התקשרות על רכב חדש 0 קמ. אפשרות מימון רכב לשם רכישתו בתנאים חסרי תקדים. מסלולי שכירות מעולים למתאימים. בחברת ליסינג זו מוצעות לכם כל אפשרויות המימון הטובות ביותר!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים