ליסינג במימון חוץ בנקאי בתנאים מיטביים - גזפרו
ליסינג במימון חוץ בנקאי בתנאים מיטביים

תאריך

כשאתם בוחרים את הליסינג שלכם ודאו שהוא מספק לכם את כל היתרונות הצרכניים הנדרשים למימון הרכב. כדאי גם לוודא שלחברה מבחר גדול של רכבים להציע לכם כלקוחותיה. חברת ליסינג יכולה לאפשר ללקוח להשלים את רכישת הרכב, ברצותו מכונית בבעלות. היא תוכל להחשיב את הכספים ששולמו בשנים קודמות כחלק מהסכום הנדרש לרכישה.

השכרת רכב בתנאי מימון מעולים

אפשרות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית מעבר למסגרת האשראי! קבלת חשבוניות שכירות מדי חודש! תנאי מימון גמישים למתאימים! כשאתם משכירים רכב מחברת ליסינג איכותית אתם זכאים למימון נוח בהתאמה אישית לצרכים הכלכליים שלכם. ההוצאות על הרכב לא יושבות על האובליגו של החברה והלקוח מתנהל כבעל רכב עצמאי לחלוטין.

ללא מכירת רכב קודם

אל תשקיעו זמן ומאמץ במכירת הרכב הקודם. חברת ליסינג איכותית תעשה טרייד אין ותשתמש בשווי הרכב האקטואלי כשווה כסף לקראת רכישת רכב חדש. אם החלטתם שאתם רוצים רכב בבעלות, מהמחיר שלו ייחתך שווי הרכב אותו אתם מוסרים. התוצאה היא מחיר הנחה בו תשלבו בחייכם רכב ברמה גבוהה ביותר מתוך מגוון רחב של מכוניות לבחירה.

גמישות חסרת תקדים בסיום החוזה

כל לקוח ליסינג שואל את עצמו “מה אני אעשה בסיום החוזה”? ובדרך כלל התשובה היא התחייבות לרכב אחר בחוזה חדש. כאן, תוכלו להיעזר במאזן הכספים ששולם בשביל להקל על עצמכם לרכוש את הרכב. אם השאיפה היא להגיע לאוטו משלכם, כדאי לשקול חיסכון לרכישתו בניכוי שווי התשלומים במצטבר עבור ליסינג. כמובן שניתן גם להמשיך לשכור רכב אחר במסגרת ליסינג מימוני רגיל.

ייעוץ ליסינג עד לעסק

אתם נהנים מייעוץ של מומחה ליסינג מטעם החברה אשר יגיע עד לבית העסק שלכם ויציע מגוון תכניות אטרקטיביות של מימון רכב. כל אחד יבחר בדיוק בתכנית המתאימה לו ואשר תספק לו את כל מה שהוא צריך בעת התנהלות במסגרת ליסינג עסקי.

גזפרו – ליסינג בהתאמה אישית לעסק וליחיד

בחברת גזפרו ליסינג תוכלו להיחשף לתכניות ליסינג אטרקטיביות מהן נהנים לקוחות מאושרים רבים. גם לכם מגיע אוטו משלכם בתנאי מימון מעולים! בואו לבחור את הרכב האידיאלי עבורכם ולשלם בהסדרים נמוכים ומיטביים בהתאמה אישית!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים