ליסינג איכותי – מגוון רכבים לבחירתכם - גזפרו
ליסינג איכותי – מגוון רכבים לבחירתכם
ליסינג לרכב

תאריך

אם אתם מעוניינים לספק לעצמכם חוויות רכב עוצמתיות ובעיקר – תנאי מימון אטרקטיביים רצוי לבחור היטב אצל מי אתם עושים ליסינג. כשאתם נרשמים לליסינג חשובות 2 עובדות קריטיות: אפשרויות בחירת רכבים איכותיים, חדשים ועדכניים אשר משדרים חדשנות ואטרקטיביות, ותנאי מימון גמישים ומותאמים אישית. כאן תוכלו ללמוד כיצד לדעת שבחברת הליסינג שלכם התנאים הללו מתקיימים.

על בחירת הרכב

בחברה בה ההיצע קטן והאפשרויות מועטות המשמעות היא בדרך כלל רכבים לא אטרקטיביים שקשה יהיה לומר כי ניתן ליהנות מהם לטווח הארוך. חברות ליסינג המציעות מגוון רכבים רחב לכל לקוח הן החברות שמומלץ לכם לבחור את הרכב שלכם בהן.

על בחירת מסלול המימון

חברת הליסינג צריכה להציע הצעות מימון אטרקטיביות למתאימים. בעלי עסקים צריכים ליהנות מאשראי מסוגים שונים כגון הלוואה חוץ בנקאית ומעבר למסגרת האשראי ואפילו במסירת רכב קודם בשביל ששוויו יקוזז מעלות הרכב החדש שברצונכם לתפוס עליו חזקה. מסלולי מימון אטרקטיביים וגמישים הם הקו המנחה בחברת ליסינג איכותית.

ייעוץ בבית העסק ממומחי החברה

מומחי החברה יכולים להגיע לבית העסק ולהציע את מיטב הצעות המימון והצעות הרכב לבעל העסק. כך, הוא יוכל לקבל לידיו את כל הפתרונות האטרקטיביים ולבחור בקלות את הטוב מבניהם עבורו. הייעוץ צריך לכסות גם את נושא בחירת הרכב וגם את ערוץ המימון הנבחר. על הלקוח לבחור במסלול בעלות עתידי או מסלול שכירות ארוך טווח. בסיום החוזה – הסטטוס של הלקוח יהיה שוב גמיש והוא יוכל לבחור האם הוא עומד לפרוע את שארית החוב על הרכב, או להחזירו ולחתום חוזה ליסינג חדש על רכב אחר.

גזפרו – כי ליסינג איכותי עושים רק אצל המומחים

בחברת גזפרו ליסינג יספקו לכם תנאי ליסינג חסרי תקדים! החברה כבר מפיצה את בשורת הליסינג במיטב העסקים בישראל ומאפשרת ליזמים ליהנות מרכבים איכותיים בתנאי מימון מעולים. בואו להצטרף למעגל ההצלחה ולהיות בעלים של רכב בהתאמה אישית ובמסלולי תשלום מיטביים. כשאתם לקוחות של גזפרו ליסינג – קל יותר לממן רכב!

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים