כל מה שרציתם לדעת על ליסינג מימוני: אפשרויות, מסלולים והטבות - גזפרו
כל מה שרציתם לדעת על ליסינג מימוני: אפשרויות, מסלולים והטבות

תאריך

ליסינג מימוני הנו מסלול מימון רכב חוץ בנקאי וללא תלות במסגרת האשראי. המסלול מוצע לבעלי עסקים להם מתאפשר ליהנות מתנאים טובים גם באיכות הרכב וגם בטיב המימון. בעל העסק יזכה, בסבירות גבוהה, למסלול המתאים למצבו הכלכלי וליכולת ההוצאות השוטפות.

השכרת רכבים – בחירה מהיצע רכבים רחב

כשאתם במסלול השכרת רכבים תוכלו למצוא לא מעט רכבים מדוגמים מהם תוכלו לבחור את הרכב שלכם. ליסינג מימוני מסוג השכרת רכבים הוא כזה שהרכב בשימושכם בתמורה לתשלום חודשי. כנגדו, תישלח אליכם חשבונית שכירות חודשית, בתום תקופת השכירות ניתן להתחדש ברכב חדש.

השכרה ורכישה עתידית – המסלול המשולב

במסלול זה מתחיל הלקוח לשלם שכירות על רכב בחברת ליסינג מימוני. לאחר מכן, הלקוח יכול להחליט שהוא קונה את הרכב ומשלם את היתרה. מובטח מימון חוץ בנקאי וללא תלות במסגרת האשראי – ללקוחות עסקיים מתאימים. במסלול זה ככל שתשכירו לזמן ארוך יותר כך יתאפשר לכם לקנות בקלות את הרכב, בשל גובה הסכום שינוכה מהמחיר המקורי.

טרייד אין של רכבכם הישן בחדש

ניתן למסור רכב בבעלות הנמצא ברשותכם ולקבל רכב חדש במחיר מופחת. שווי הרכב הישן ייקבע בחברת ליסינג מימוני, לה תידרשו לשלם את ההפרש בין מחיר הרכב אותו אתם מבקשים למחיר הרכב שמסרתם.

ייעוץ לפני כל מסלול ליסינג מימוני

ניתן לקבל ייעוץ מלא לפני כל עסקת ליסינג מימוני: משכירות ועד חוזה משולב רכישה, מטרייד אין עד רכישה ללא עזרת הרכב הקודם – תוכלו לקבל מידע מלא על המסלול בו תהיו עתידים לבחור. הייעוץ ייערך בבית העסק שלכם בליווי אחד מיועצי הליסינג של חברת ליסינג מימוני.

ליסינג מימוני בחברת גזפרו ליסינג – הרכבים בבית העסק שלך לא היו נגישים יותר

אם אתם מחפשים מימון רכב יעיל ונגיש, בגזפרו ליסינג מספקים בדיוק את מה שאתם זקוקים לו. חברת גזפרו ליסינג מספקת ליסינג מימוני עבור כלי רכב מסוגים שונים. החברה עובדת עם עסקים גדולים, בינוניים וקטנים ומספקת עבורם רכבים עם תנאי מימון נוחים ביותר. בואו גם אתם ליהנות מרכבי ליסינג מימוני באיכות ובהתאמה אישית אופטימלית.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים