כיצד מומלץ לבחור רכבים חדשים מכל הסוגים בחברת ליסינג? - גזפרו
כיצד מומלץ לבחור רכבים חדשים מכל הסוגים בחברת ליסינג?

תאריך

כשאתם בוחרים רכבים חדשים מחברת ליסינג – חשוב שתכירו בעצמכם דרכים לבחירה חסכונית של רכבים. רכב הוא לא רק כלי שמשלמים עבורו אלא משלמים לאורך השימוש בו. ההוצאות השוטפות, ובמיוחד הוצאות הדלק, לא משאירות מקום לספק שיש להן משקל לפחות כמו של רכישת הרכב או השכרתו. לכן, חשוב לדעת 2 נתונים עיקריים: נפח מנוע ויכולת צריכת הדלק. כל רכב תמיד יגרע יותר ליטרים של דלק לק”מ בעיר מאשר בדרך בין עירונית. לכן, אם עיקר הפעילות שלכם תהיה בעיר אתם תצטרכו רכב שידוע כרכב חסכוני. לעומת זאת, אם אתם נמצאים לרוב מחוץ לעיר (למשל נוסעים מתל אביב לירושלים מדי יום) אתם תצטרכו רכב עם מנוע חזק, לעתים גם על חשבון צריכת דלק נבונה. ומה עוד צריך לדעת לפני בחירת רכבים חדשים מכל הסוגים?

בחירת ערוץ מימון השכרת רכב

במידה והחלטתם שזה יהיה רכב שכור – חשוב לבחור במסלול השכירות שהכי מתאים לכם. ניתן לבחור בשכירות סטנדרטית בה משלמים ומקבלים חשבונית מדי חודש. אפשרות אחרת היא לשלם שכירות צוברת. במסלול זה אתם צוברים לקניית הרכב, וביום בו תחליטו לקנות אותו תוכלו פשוט לשלם את ההפרש.

בחירת ערוץ מימון קניית רכב

במידה והחלטתם מראש שאתם רוצים לקנות רכב, תוכלו לעשות זאת גם בלי ליווי בנקאי ובלי אישורי הלוואה מהבנק וללא תלות במסגרת האשראי. מתחייבים ישירות מול חברת הליסינג ומשלמים. במסגרת זו ניתן לבצע קניות ישירות, קניות דרך שכירות צוברת כפי שהוסבר בפרק הקודם לעיל, וקנייה דרך טרייד אין. מוסרים רכב משומש ומקבלים רכב חדש בתשלום מופחת בניכוי שוויו של הרכב שמסרתם.

ייעוץ והחתמת חוזה במשרדכם

לא צריך לבוא למשרד חיצוני של החברה. נציגנו יגיעו אליכם עם מסלולי המימון השונים, יפרטו אודותיהם ויאפשרו לכם לחתום על החוזה המבוקש על בסיס הרכב הרצוי ממש בחדרכם במשרד. בכך, אתם חוסכים בביורוקרטיה ומקבלים שירות מצוין בו תדעו בדיוק איזה חוזה התקשרות יונח לפניכם.

גזפרו ליסינג – רכבים חדשים מכל הסוגים בהתאמה אישית לבית העסק

חברת גזפרו ליסינג מציעה ליסינג איכותי לבית העסק עבור רכבים חדשים. החברה מתמחה בהשכרת רכבים חדשים, אותם ניתן לשכור או לצבור לקראת רכישה. החברה מבצעת טרייד אין תמורת רכבים משומשים. אנו חברה קטנה ויעילה המאפשרת ללקוח ליהנות ממגוון רכבים ופתרונות מימון.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים