כיצד מגבשים פתרונות מימון לרכב לעסק?

על מנת לגבש בבית העסק שלכם פתרונות מימון אפקטיביים לרכבים להם אתם זקוקים, מומלץ לבדוק כמה פרמטרים לגבי חברת הליסינג שלכם. מדובר באפשרויות המעשיות לשלם את אחזקת הרכב, ובכלל – באפשרויות בחירת המכוניות שתעמודנה לרשותכם. כמו כן, חשוב שיהיו פתרונות מימון יצירתיים וחסכוניים שיסייעו לכם, אם אתם מתאימים לשירות, להגיע לרכבים חדשים ביעילות.

רכב 0 ק"מ בליסינג מימוני

ערוצי מימון מגוונים – תנאי הבסיס להתקשרות ליסינג עם חברה

חברת ליסינג צריכה לספק ללקוחות שלה את מלוא פתרונות המימון הנדרשים עבור הרכב. הבסיסי שבהם הוא כמובן שכירות חודשית, כפי ששוכרים דירת מגורים, אולם זהו לא הערוץ היחיד. ניתן גם לבחור במסלול בו משתמשים בכספי השכירות בשביל לחסוך לרכישת האוטו. ביום בו תחליטו שאתם קונים – אפשר להשלים את הכסף ולהעביר את הבעלות על שמכם. על החברה להעמיד לרשותכם אפשרות לבחירת רכבים חדשים 0 ק"מ.

ערוצי מימון יצירתיים וחסכניים – להנות מרכב חדש מחוץ למסגרת האשראי הבנקאית

חברות ליסינג מאפשרות לעסקים וחברות בינוניות ליהנות מרכבים חדשים על ידי מתן מגוון פתרונות ממון. היתרון הבולט בפתרונות מימון אלו הם העובדה כי רכישת רכב חדש מתבצעת במסגרת אשראי חוץ בנקאית ובכך מאפשר לבעלי העסקים והחברות ליהנות מאובליגו ותזרימי חברה פנויים.

ייעוץ לפני בחירת מסלול מימון – עד בית העסק שלכם

אם החלטתם שאתם מעוניינים להיות בקשר עם חברת ליסינג אך טרם בחרתם פתרון מימון – ניתן להזמין את יועצי החברה אליכם להצגת כל האפשרויות. בכך, תוכלו לבחור בפתרון המימון המיטבי עבורכם ולהבטיח תנאי תשלום מותאמים אישית.

גזפרו ליסינג– פתרונות מימון רכבים ללקוחות עסקיים

בחברת גזפרו ליסינג מספקים לבתי עסק פתרונות ליסינג מסוגים שונים בהתאמה אישית עבורם. החברה מבססת את פעילותה על רכבים חדשים מסוגים שונים לבחירת הלקוח. ניתן לשכור רכב, לקנות, או לבצע טרייד אין המרה על רכב קודם. ניתן להשתמש בכספי השכירות הקודמים כמקדמה לרכישת הרכב.

דילוג לתוכן

בעל עסק?

לקבלת הצעה אטרקטיבית

לרכב החדש שלך

השאר פרטים עכשיו!

מאשר/ת קבלת דיוור

ליסינג מימוני עבור רכבים חדשים 0 ק"מ בלבד.