יעוץ ליסינג בבית העסק על מגוון רכבים בערוצי מימון נבחרים - גזפרו
יעוץ ליסינג בבית העסק על מגוון רכבים בערוצי מימון נבחרים
יעוץ ליסינג

תאריך

כשבוחרים רכב לא בבעלות, אלא בליסינג, לא פחות מסוג הרכב – חשוב סוג המימון: כיצד תשלמו על האוטו? כשבוחנים את הסוגיה ממעוף הציפור ניכר כי התשובה היא “קנייה” או “שכירות חודשית” ללא פתרון ביניים, אך ברזולוציות גדולות לא כך הם פני הדברים. למעשה, ישנם הרבה מאד פתרונות בהם תוכלו ליהנות מרכב חברה או עסק לפרק זמן ארוך ביותר וביציבות רבה.

שכירות עם אופציה לרכישה עתידית של הרכב

במסלול זה אתם משלמים שכירות חודשית בעבורה תקבלו חשבוניות מדי חודש, וכך תוכלו לנהל מעקב כמה שילמתם וכמה עוד צריך לשלם בשביל לקנות את הרכב.  ניתן לפרוע את כל סכום הקנייה ולרכוש באופן מלא את הרכב, כולל העברת בעלות על שמכם.

החלפת הרכב שלכם ברכב חדש

אם יש לכם כלי רכב משומש, אל תמהרו למכור אותו. העמידו אותו למסירה לחברת ליסינג אשר תוכל לספק לכם רכב חדש 0 קמ בתוספת תשלום. ייקבע מחיר עבורו, ואתם תשלמו את ההפרש ביניהם. בכך אתם גם חוסכים תהליך יקר, ממושך ומעל לכל מייגע של מכירת הרכב בחוץ, וגם יכולים לסיים את התהליך עם רכב חדש בחזקתכם ובבעלותכם.

מימון חוץ בנקאי – מסדירים את התשלומים מול החברה ישירות

חברת הליסינג מאפשרת לכם ליהנות ממימון חוץ בנקאי. המימון גם לא יהיה תלוי במסגרת האשראי שלכם. הוא יאפשר לכם לרכוש רכבים או לשכור אותם בהסדרים אשר יתוכננו מול החברה. תנאים טובים מאד ללקוחות שיימצאו מתאימים. במסגרתם יסופקו רכבים חדשים בתנאי מימון מצוינים לכל לקוח.

גזפרו – ליסינג רכבים, יעוץ והחתמת חוזה בבית העסק

בחברת גזפרו ליסינג מספקים ללקוח יעוץ ליסינג בבית העסק ללא צורך להגיע למשרדי החברה. הוא יוכל להיחשף לכל מסלולי המימון ולסוגים שונים של רכבים אותם יוכל לבחור. מדובר בחברה צעירה ודינאמית המתבססת על יעילות ולא על מנגנונים בירוקרטיים כבדים. בכך, הלקוח נהנה ממענה מהיר, מהצגת אפשרויות ההתקשרות לאשורן, והוא יכול לבחור בנקל גם את הרכב וגם את מסלול המימון הנוחים והמיטביים ביותר עבורו.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים