יעוץ ליסינג בבית העסק מטעם נציגי חברת ליסינג איכותית - גזפרו
יעוץ ליסינג בבית העסק מטעם נציגי חברת ליסינג איכותית

תאריך

כשאתם בוחרים להנגיש לעצמכם רכבים בליסינג – חשוב מאד לדעת באיזה חוזה מימון אתם צפויים להיות חברים וכיצד יתבצע התשלום החודשי. הכלי הבסיסי ביותר אותו כולנו מכירים הוא שכירות: מדי חודש משלמים ומקבלים חשבונית. במאמר זה יוסברו ערוצי מימון נוספים ואטרקטיביים אשר יאפשרו לכם ליהנות מרכב בחזקתכם בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

שכירות צוברת – משלמים בשביל לקנות את הרכב בעתיד

במסלול זה אתם משלמים שכירות על הרכב אך יכולים להשתמש במה שכבר שילמתם בשביל לקנות את הרכב בעתיד. אם תבקשו להחזיק את הרכב בבעלותכם – הכסף שכבר שילמתם ישמש כמקדמה ואתם תצטרכו לשלם רק את ההפרש. אידיאלי לשוכרים ארוכי טווח. אידיאלי לכל מי שמעוניין לרכוש את הרכב בהסדר מימון נוח ורב שלבי.

הסדרת הרכב עם מימון חוץ בנקאי

מדובר במסלול אשר אינו תלוי בבנק וגם לא בחברת האשראי. חוזה המימון נעשה ישירות מול הגוף המממן חוץ בנקאית, ואתם משלמים לו על השימוש ברכב. ניתן להשתמש במסלול זה הן בשביל שכירות והן בשביל רכישת הרכב. בכך, אתם חוסכים וועדות בבנקים וימי המתנה לאישור הלוואה ויכולים ליהנות מרכב זמין כאן ועכשיו.

הסדרת הרכב בהתבסס על טרייד אין – לבעלי רכבים

אם יש בבעלותכם כלי רכב – תוכלו למסור אותו ולקבל רכב חדש בתוספת תשלום שיהווה את ההפרש בין מחירו למחיר הכלי אשר מסרתם. בכך, אתם זוכים לשלם על רכב חדש סכום נמוך אשר חלקו הלא קטן כבר שולם רק משום שהייתם בעלים של רכב קודם. בשיטה זו אתם למעשה ממירים רכב משומש ברכב חדש לחלוטין בתוספת תשלום שהיא בלבד מהווה את הכסף שתצטרכו להביא מהבית.

יעוץ מלא על כל המסלולים ועל בחירת הרכבים מטעם נציג חברת “גזפרו ליסינג”

במסגרת הייעוץ יגיע לחברה או למשרד שלכם נציג החברה. הוא יספק יעוץ ליסינג בבית העסק במסגרתו יפורטו סוגי הרכבים הניתנים להשכרה או רכישה וסוגי תכניות המימון כמפורט כאן – עם ביאור מלא. בחברת גזפרו ליסינג יתאפשר לכם לבחור רכב בהתאמה אישית להתנהלותכם ולשלם עליו במגוון דרכים כפי שתוארו כאן. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם הסדרת רכב קלה ופשוטה במימון מותאם אישית.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים