יעוץ ליסינג בבית העסק – ליסינג מימוני בתנאים מועדפים - גזפרו
יעוץ ליסינג בבית העסק – ליסינג מימוני בתנאים מועדפים
ליסינג מימוני בתנאים מועדפים

תאריך

האם אתם יודעים מהו ליסינג מימוני? אם לא, הכירו את שיטת הליסינג הפופולארית בישראל ממנה נהנים לקוחות מרוצים רבים! במסגרתה, החברה מספקת לכם רכבים בתנאי מימון מועדפים. ליסינג מימוני הנו ליסינג לשכירות רכבים בדרכים שונות. הבסיסית שבהן מתבססת על תשלום חודשי ותו לא. כאן תוכלו להיחשף לדרכי תשלום נוספות עבור השכרת רכב בליסינג מימוני.

ליסינג מימוני עם אופציה לרכישת הרכב

במסגרת זו אתם משלמים שכירות חודשית אך הכספים ששילמתם נצברים בשביל שתוכלו לקנות את האוטו בעתיד. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם רכבים במימון אישי חודשי על פי הסדר שיותאם מולכם. בתום תקופתו, תעמוד בפניכם האופציה לרכוש את הרכב. בדרך זו זכו בעלי עסקים רבים ברכב בבעלותם.

טרייד אין – ממירים רכב משומש ברכב חדש בתוספת תשלום

בהסדר טרייד אין צורך להעמיד למכירה את הרכב. למה להיכנס לפרויקט מתיש מול מוסכים וסוחרים כשאפשר פשוט לגשת לליסינג ולקבל הצעת מחיר על רכב חדש לחלוטין? על פי ההצעה אתם מוסרים את הרכב המשומש, ועל הרכב החדש משלמים רק את ההפרש בין מחירו למחיר הרכב שמסרתם.

מסלולי המימון – חוץ בנקאיים

אתם מתבססים על ערוצי מימון חוץ בנקאיים שאין להם תלות גם במסגרת האשראי שלכם: פשוט קונים רכבים או שוכרים אותם בתנאי מימון שיסוכמו עם החברה בחוזה. ניתן להזמין את נציג החברה לבית העסק שלכם לפירוט על מסלולי המימון הללו, בו יוצגו סוגי הרכבים וסוגי פתרונות המימון האפשריים. בכך, תוכלו ליהנות משירות יעוץ ליסינג בבית העסק מבלי לגשת למשרדי החברה ולבחור בתכנית המימון המושלמת עבורכם. בואו לבחור בתכנית מימון הרכב האופטימלית עבורכם כאנשים עצמאיים.

גזפרו – ליסינג מימוני לעסקים במסלולים מגוונים

בחברת גזפרו ליסינג מספקים פתרונות מימון לרכב. הם מבוססים על ערוצי מימון חוץ בנקאיים וללא תלות במסגרת האשראי. החברה מזכה את לקוחותיה גם בשירות טרייד אין בו ניתן למסור רכב קודם וליהנות מרכב חדש בתוספת תשלום המהווה את ההפרש. החברה קטנה, יעילה ומאד שירותית כלפי הלקוח. היא מספקת היצע גדול של רכבים ממנו הלקוח יכול לבחור את הטובים ביותר עבורו לבית העסק אותו הוא מנהל.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים