טויוטה קורולה – המשפחתית הטובה ביותר בעסקה המשתלמת ביותר - גזפרו
טויוטה קורולה – המשפחתית הטובה ביותר בעסקה המשתלמת ביותר
טויוטה קורולה

תאריך

כבר יותר מ-50 שנה שטויוטה קורולה היא המכונית המשפחתית הנמכרת בעולם, ויש לכך הרבה סיבות טובות. באופן מסורתי משלבת טויוטה קורולה בין איכות יצור גבוהה, תא נוסעים מרווח, ביצועים יעילים בשילוב חיסכון בדלק ומעל הכל, מוניטין אמינות ללא עוררין.

השנה הציגה טויוטה דגם חדש לחלוטין של הקורולה המרים את הרף למעלה, וקובע סטנדרטים חדשים בקטגוריית המכוניות המשפחתיות. טויוטה קורולה החדשה מתבססת על פלטפורמה מודולארית מתקדמת ומציעה איכות נסיעה גבוהה ובידוד רעשים משופר. לקורולה עיצוב חדש, אלגנטי ואווירודינמי, מה שמפחית את רעשי הרוח מצד אחד, ומצד שני תורם לשיפור צריכת הדלק. הקורולה החדשה גם ארוכה ורחבה יותר, מה שבא לידי ביטוי במרווח משופר לנוסעים, שהוא מהגדולים בקטגוריה ותא מטען עמוק וגדול במיוחד.

לראשונה טויוטה קורולה החדשה מגיעה עם יחידת הנעה היברידית המשלבת בין מנוע בנזין חזק ומתקדם ומנוע חשמלי, המאפשר לקורולה להציג ביצועים מיטביים בכל תנאי הדרך גם בעומס מלא לצד צריכת דלק נמוכה במיוחד של למעלה מ-22 ק”מ לליטר.

כל התכונות הללו הופכות את טויוטה קורולה החדשה למשפחתית הטובה ביותר עבורך, אלא שגזפרו הופכת את הטוב ביותר לטוב יותר, ומציעה לכם את הקורולה החדשה באופן בלעדי במפרט גבוה מהמקובל ובתנאים יוצאי דופן.

מקסימום בטיחות בגזפרו ליסינג

גזפרו ליסינג מציעה את טויוטה קורולה החדשה עם מפרט הבטיחות הגבוה ביותר אותו ניתן לקבל. לצד 7 כריות אוויר מגיעה המכונית עם חבילת Toyota Safety Sense 2 המלאה שבה מערכת בלימת חירום אוטונומית במצבי חירום, מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה, תאורת אור גבוה אדפטיבית, זיהוי תמרורים והתרעת עירנות לנהג. בנוסף מצוידת המכונית בבקרת שיוט אדפטיבית, המאפשרת לשמור על מהירות ומרחק קבוע מהרכב לפנים בזמן נסיעה.

מקסימום אבזור בגזפרו

גזפרו מאפשרת לכם לקבל את טויוטה קורולה החדשה בשני דגמים מאובזרים במיוחד המעניקים לנהג ולנוסעים את מירב הפינוקים.

בדגם “Comfort” ישנם מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע, בקרת אקלים מפוצלת, בלם יד חשמלי, לוח מחוונים דיגיטלי, הנעת הרכב בכפתור, חישוקים קלים, ואפילו חימום למושבים הקדמיים יחד עם כיוון חשמלי לתמיכת הגב של הנהג.

דגם “Flame” הבלעדי לגזפרו ליסינג! מוסיף גם תאורת חזית מלאה בטכנולוגיית LED לשיפור הראיה והניראות בחשיכה, מפתח חכם לגישה נוחה לרכב, תאורת אווירה היוקרתית לתא הנוסעים וריפודים יוקרתיים בשילוב עור.

התנאים הטובים ביותר בגזפרו ליסינג

את טויוטה קורולה החדשה, המוצעת בסטנדרט הבטיחות והאבזור הגבוה של גזפרו ליסינג, תוכלו לקבל גם במחיר ובתנאים הטובים בשוק וליהנות מאחריות יצרן מלאה.

בין אם מדובר ברכב פרטי, רכב צמוד לעובדים או רכב לעסק, גזפרו תתפור עבורכם את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר.

*ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם לדגמים שבמלאי למועד ההזמנה.
*התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח
*מדד זיהום האוויר מחושב לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס”ט 2009.
*נתוני צריכת הדלק הינם נתוני NEDC CORRELATED שנתקבלו מהיצרן, לפי רגולציות (WLTP EC 20171151).
*נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים