דברים שחשוב לדעת על ליסינג מימוני - גזפרו
דברים שחשוב לדעת על ליסינג מימוני

תאריך

ליסינג היא שיטת מימון המאפשרת רכישת רכב בתנאים נוחים. רכישה של רכב חדש הינה הוצאה גדולה וכבדה ורבים אינם מסוגלים לגייס את כל ההון הדרוש לביצוע הקנייה. עסקת ליסינג מציעה אפשרות להחלפת הרכב מדי שלוש שנים ובחלק מהמקרים אף כוללת טיפולים ואחזקה של הרכב שהינם באחריות החברה. ליסינג הוא שם כולל לכמה שיטות המותאמות לסוגי לקוחות שונים, בין אם פרטיים, עסקיים או חברות המעוניינות לספק רכבים לעובדיהן. ליסינג נחלק באופן רחב לשני סוגים עיקריים: הליסינג התפעולי אשר מתאים במיוחד לחברות המעוניינות להחזיק בצי רכבים וזוכות לאחזקה מלאה של הרכבים שלהן בידי חברת הליסינג. השיטה השנייה היא הליסינג המימוני אשר משמעותו היא למעשה רכישת רכב תוך פריסת תשלומים נוחה לאורך תקופה מוגדרת המהווה מעין הלוואה לקניית הרכב.

ליסינג מימוני – מידע, דגשים ויתרונות

ליסינג מימוני הינה שיטה נוחה ומשתלמת לרכישת רכב חדש. במציאות הכלכלית בישראל של השנים האחרונות הכוללת יוקר מחייה גבוה ועליית מחירים מתמדת, רכישה של רכב חדש אינה שאלה של מה בכך ורבים מתקשים לעמוד בעלות העסקה מראש. שיטת הליסינג המימוני מספקת אפשרות נוחה אשר מאפשרת שמירה על יציבות כלכלית גם ברכישה של רכב חדש וזאת באמצעות פריסת תשלומים ארוכת טווח וגובה החזר חודשי המותאם ליכולות הלקוח, כך מתקבל ליסינג בהתאמה אישית הפותח בפני עוד ועוד לקוחות אפשרות ליהנות מרכישת רכב חדש.

ליסינג מימוני לחברות ועסקים

מלבד לקוחות פרטיים אשר זוכים להגשים חלום ולרכוש רכב חדש, הרי ששיטת הליסינג המימוני מתאימה גם לחברות ובעלי עסקים. ליסינג מימוני לעסקים וכן ליסינג מימוני לחברות קטנות ובינוניות כוללים שורה של יתרונות בהם: אפשרות למתן הטבות לעובדים בדמות רכב חדיש, מחויבות של העובדים לחברה בזכות עסקה לטווח ארוך המשפרת את איכות חיי העובדים, מימון נוח ופריסת תשלומים החוסכת את הצורך להחזיק בצי רכבים וכן הקלות במיסוי ועד מגוון הטבות. ליסינג לעסקים וכן ליסינג לחברות קטנות ובינוניות מאפשר החלפת הרכב בתום תקופת ההחזר ואפשרות ליהנות מרכב חדש בכל סיום תקופה כאשר גובה התשלומים נותר דומה.

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים