הכי נוח ללקוח - גמישות במימון - גמישות ברכבים - גמישות בשירות - גזפרו
גזפרו ליסינג – הכי נוח ללקוח
גזפרו גמישים במימון

תאריך

ניהול עסק הוא דבר מורכב הדורש ממך כמנהל לקבל החלטות רבות בכל יום. אל כל ההחלטות הללו מצטרפת גם ההחלטה החשובה על ניהול צי הרכב של העסק. בין אם מדובר ברכבים צמודים לעובדים, רכבי שירות או רכבים מסחריים להובלה, עסקת ליסינג היא הדרך הטובה ביותר עבורך לבנות את צי הרכב של העסק – ואת פתרונות הליסינג הטובים ביותר לעסק שלך תמצא אצלנו בגזפרו ליסינג.

יש הרבה חברות ליסינג בענף, אבל רק גזפרו היא חברת ליסינג גמישה המאפשרת לתפור עבורך חבילת ליסינג מימוני המתאימה בדיוק לצרכים שלך ושל העסק, זאת בזכות ניסיון של שנים רבות בענף הליסינג, מוניטין של עשרות עסקים שרצים קדימה בזכות פתרונות הליסינג שלנו ומעל הכל שירות אישי.

גמישות במימון

בהתאם לדרישות הספציפיות של כל עסק, ניתן לבנות חבילת ליסינג מימוני אישית עם מגוון אפשרויות מימון שונות כולל אשראי חוץ בנקאי. לגזפרו ליסינג פתרונות יצירתיים שיבטיחו את הרכבים הטובים ביותר לשימוש העסק ורווחת העובדים, זאת תוך שמירה על מסגרת תקציב והחזרי תשלום המתאימים לתזרים המזומנים של העסק שלך.

גמישות ברכבים

גזפרו מציעה מגוון רכבים פרטיים ומסחריים לשימושים שונים, החל ממכוניות מיני חסכוניות דרך מכוניות משפחתיות ועד לרכבים מסחריים מכל גודל של היצרניות המובילות.


הלקוח יכול לבחור בין מגוון רכבי 0 ק”מ חדשים ומשתלמים במיוחד, המעניקים תמורה מירבית ללקוח בתשלום חודשי נמוך. בנוסף מאפשרת גזפרו ליסינג ללקוח לבחור דגמים ייחודיים ובלעדיים, אותם היא מציעה בתנאים ללא תחרות, וכן דגמי ייבוא מקביל.

גמישות בשירות

בגזפרו ליסינג היחס האישי ללקוח מתחיל מהקילומטר הראשון.
החל מפגישת היעוץ עם מומחי ליסינג ומימון מובילים, דרך בניית התכנית הנכונה לעסק וללקוח, הצעות טרייד אין משתלמות ועד למסירת הרכב. הלקוח יכול למצוא אצלנו גם מחלקת אבזור מקיף, בה ניתן להתאים ולאבזר את הרכב בדיוק לפי הצרכים האישים או צרכי העסק, עם שפע אביזרים באיכות גבוהה. גם אחרי שהרכב אצלכם, מחלקת השירות של גזפרו ליסינג ממשיכה להיות קשובה וללוות את הלקוח לאורך כל הדרך.    לא משנה איזה עסק יש לך ומה הצרכים שלך, גזפרו ליסינג תתאים עבורך את חבילת הליסינג המימוני המקיפה והמשתלמת ביותר. כי רק בגזפרו ליסינג – הכי נוח ללקוח

רוצה שנגיע עד אליך עם הצעה משתלמת לרכב חדש?

כתבות
נוספות

ווהו יש מצב שהתבלבל לך בין דרייב לרוורס?

יש עוד מבחר עצום של הצעות משתלמות שיכול להיות שפספסת! אנחנו ממליצים ללחוץ על הברקס, להרים בלם יד ולהשאיר לנו פרטים