גזפרו - איתך כל הדרך לרכב הבא שלך

גזפרו – מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ שירות מקצה לקצה לרכישת רכבים חדשים 0 ק״מ בליסינג או ביבוא מקביל בראש שקט וללא דאגות. בעזרת סל פתרונות רחב אנו מאפשרים ללקוחותינו מגוון אפשרויות להתקדם לרכב חדש בתנאים הנוחים ביותר לצד יחס אישי.

התאמה מלאה לצרכים שלך
מימיה הראשונים של החברה בשנת 2005 וגם היום הצוות המקצועי של גזפרו ומנהליה רואים בלקוחות החברה חלק בלתי נפרד מהמשפחה ומההצלחה שלה. לכן אנו פועלים בכל דרך להתאים את פתרונות המימון בגמישות מלאה ליכולות ההחזר החודשית שלהם וללוות אותם באופן אישי מהשיחה הראשונה וגם לאחר סיום העסקה. 

מתאימים את פתרונות המימון לצרכים שלך
בין אם מדובר בצי רכבים עבור חברות גדולות, רכב חדש לעסק, רכבי עבודה או רכבים פרטיים אנחנו מבינים שהזמן שלך יקר, לכן נשמח לתאם איתך פגישה אישית באולם התצוגה של גזפרו, אבל הבטחנו פתרונות גמישים ולכן היועצים שלנו מגיעים גם לבתים, לעסקים, מפעלים ומשרדים ברחבי הארץ ומעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי אישי ברמה הגבוהה ביותר.

כל הסיבות לבחור גזפרו

יבוא מקביל של מותגי רכב מובילים

במחלקת היבוא המקביל של גזפרו, תוכלו לבחור רכב חדש יד 00 ממגוון מותגי רכב מובילים במחירים ללא תחרות. כל הרכבים נמכרים עם אחריות מלאה של היצרן.

עד 100% מימון לרכב חדש

בחרו כמה מימון אתם צריכים לרכב החדש. אנו מציעים לכם מגוון אפשרויות עד 100% מימון ופריסת תשלומים על פי יכולת החזר ובהתאמה אישית מלאה. מה שמתאים לכם, מתאים לנו.

הגעה עד בית העסק או הלקוח

הזמן שלך יקר גם לנו. גזפרו מאפשרת לכם להתקדם לרכב חדש בלי לצאת מהבית או מהעסק. היועצים שלנו יגיעו עד אליכם, בכל מיקום בארץ ועל פי הזמנים שנוחים לכם.

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

הצוות המקצועי של גזפרו מלווים את לקוחות החברה משיחת הטלפון הראשונה וגם אחרי מסירת הרכב. חשוב לנו שתקבלו את כל המידע בשקיפות מלאה ותהנו מרכב חדש בראש שקט

מגוון מסלולי מימון בהתאמה אישית

עם מבחר תכניות המימון הגמישות שלנו, תוכלו לבחור את הרכב שאתם צריכים בהחזר החודשי שמתאים לכם. פריסה נוחה של עד 60 תשלומים במגוון מסלולים.​

מגוון גדול של רכבים חדשים 0 ק״מ

עם מבחר רכבים גדול הכולל רכבי עבודה, שטח, הובלה, מנהלים ורכבים פרטיים במחירים ללא תחרות ובתנאי מימון גמישים. גם אתם תוכלו למצוא את הרכב שאתם רוצים.

לקוחות מספרים

רכבים במבצע

It seems we can't find what you're looking for.